Фруктовий гороскопчик для тебе)

Опубліковано Сер 8, 2019 | від Lana

Овен – Персик

Коли ви відкушуєте цей фрукт, то його сік летить на всі боки. Те ж стосується емоцій Овна. Тому будьте обережними поруч із ними.

Телець – Яблуко

Ззовні – звичайнісінькі, але всередині може очікувати несподіванка 🙂

Близнюки – Вишні

Дві стиглі красуні. Навіть дві вишеньки на одній гілочці мають відмінності. Те й стосується близнюків.

Рак – Апельсин

Його всі люблять, так само як і Раків.

Лев – Дуріан

Не чули, правда? Річ у тому, що цей плід називається “королем фруктів”. Виглядає вкрай екзотично, та й на смак він дивовижний.

Діва – Виноград

Красиве гроно винограду є таким лише тому, що всі виноградинки виглядають акуратно та свіжо. Це можна назвати своєрідним “порядком природи”. Саме до цього прагнуть всі Діви, які готові працювати до виснаження, ніж накопичувати невиконані справи.

Терези – Мандарин

 

Люди часто витрачають чимало часу на вибір мандаринок. Потрібно перевірити й м’якість, і стан шкірки, і розмір. Терези часто витрачають багато часу на прийняття рішення, тому що вони, як і належить, намагаються зважити всі “за” і “проти”.

Скорпіон – Лимон

Мало хто може з’їсти цей фрукт цілком. І все ж, є справжні поціновувачі цього яскравого цитрусового. Скорпіон багатьом здається нестерпним і складним, але найближчі точно знають, за що його варто любити.

Стрілець – Папая

Черговий екзотичний фрукт. Річ у тому, що представники цього знака люблять подорожувати. Їм складно всидіти на місці та вони постійно хочуть пізнавати нові куточки світу. Це робить їх унікальними, адже вони накопичують в собі екзотичні знання.

Козоріг – Абрикос

Вони не з тих, хто любить дивувати. Те ж стосується абрикосів, які рідко підносять сюрпризи. Якщо він кислий, то найчастіше зелений, якщо гнилий, то і зовні, і всередині.

Водолій – Полуниця

Вас, як і полуничку, люблять багато людей. Ви є душею компанії, генератором ідей і справжнім натхненником. Мало кому ви все ж не до вподоби. Якщо таке трапляється, люди, як правило, все одно не посміють сказати це вам в обличчя.

Риби – Помело

Багатьом здається, що це дивний фрукт, адже він є чимось середнім між апельсином і грейпфрутом. Ця дивина і відштовхує від нього, як і від дивацтв Риб. Вони надто мрійливі, тому декому може здатися, що вони зовсім не потребують компанії.

 


Лунало в ефірі

KAZKA
Запала
Прозвучала: 2019-12-10 18:05:20
Deep Blue Something
Breakfast At Tiffany's
Прозвучала: 2019-12-10 17:55:00
Гайтана
Танці
Прозвучала: 2019-12-10 17:51:37
Adele [drivemusic.me]
Rolling In The Deep (DJ Stuff & DJ Matuya Remix)
Прозвучала: 2019-12-10 17:47:16
Alyosha
Калина
Прозвучала: 2019-12-10 17:39:56
Vanotek Feat. Eneli
Back To Me
Прозвучала: 2019-12-10 17:36:13