Настрій — літо: кінофільми про подорожі)

Опубліковано Лип 1, 2019 | від Lana

Дика, 2014

Залишити хоч раз суєту повсякденного життя і піти в мандри дикими місцями, вивчаючи не лише сліпучі краєвиди, але й тонкощі власного внутрішнього світу, — ідея дуже серйозна і досить популярна на сьогодні. Навчитися бути наодинці з собою, розібратися з проблемами, а головне, виховати в собі волю, допомагає пережити біль — основний посил фільму з відомою всім Різ Візерспун «Дика».

Поїзд на Дарджилінг. Відчайдушні мандрівники, 2007

Для любителів яскравих фарб, концептуальної зйомки, тонкого гумору і просто шикарної музики фільм Уеса Андерсона «Поїзд на Дарджилінг. Відчайдушні мандрівники» буде в самий раз. Зворушлива історія взаємин трьох братів, які втратили зв’язки один з одним, показує, як подорож і аж ніяк небанальні перипетії можуть допомогти людям розібратися в собі і відновити сімейні узи.

Основна дія розгортається на просторах Індії, що, словом, дає чудову можливість глядачеві насолодитися культурою і традиціями цієї країни через переживання головних героїв і їх власний досвід.

Фільм відмінно відображає суть подорожей в цілому. Тут є труднощі перекладу і незручності в транспорті, любов, сльози і, звичайно ж, пошук внутрішньої рівноваги. Іншими словами, відмінний вибір для тих, хто любить «інше» кіно, але не хоче завзято розбиратися в тому, що ж хотів цим сказати режисер.

Є мрії — будуть і подорожі, 2007

Для тих, кому хочеться знову відчути себе дитиною і поринути у світ свободи та пригод, припаде по душі фільм з донечкою Анною-Софії Робб «Є мрії — будуть і подорожі». Дивовижна історія про дітей, що переживають зовсім «не дитячі» проблеми. Сюжет пов’язує хлопчика і дівчинку, які мріють про пригоди, і занурює глядача в їх зворушливі почуття. Найголовніше в цій картині, так це те, що вона змусить вас по-новому подивитися на доросле життя, нагадає про справжнє значення речей, побачених очима дитини.

У цьому фільмі є безліч прекрасного: дружба, любов, пейзажі Балтімора і відмінний акторський склад.

Три плюс два, 1963

Ми не забули і про вітчизняне кіно і пропонуємо чудовий радянський фільм про літо, кохання і відпочинок «Три плюс два».

Варто лише згадати про акторський склад цієї картини, щоб стало зрозуміло — фільм обов’язково рекомендований до перегляду! Андрій Миронов, Євгеній Жариков, Геннадій Нілов, Наталія Фатєєва і Наталія Кустинська покажуть глядачеві, як відпочивала молодь в далекому 63-му.

Кумедна історія, заснована на протистоянні чоловіків і жінок, що намагаються відвоювати своє місце відпочинку, переростає в романтичну. Прекрасний гумор, радянські реалії у всій їх красі, атмосферні пейзажі і просто літній настрій безсумнівно принесуть вам задоволення.

 


Лунало в ефірі

Тнмк
Ми Смішили Бога
Прозвучала: 2019-10-18 09:31:53
Haddaway
Life
Прозвучала: 2019-10-18 09:26:32
Queen
A Kind Of Magic
Прозвучала: 2019-10-18 09:22:12
Tom Jones
Sexbomb (Mousse T)
Прозвучала: 2019-10-18 09:17:08
Loboda
Под Лед
Прозвучала: 2019-10-18 09:12:59
Sash!
Move Mania
Прозвучала: 2019-10-18 09:09:16