Який Ви побутовий прилад за знаком Зодіаку?

Опубліковано Чер 11, 2019 | від Lana


Овен – це праска

На вигляд у нього все гладко, але ніхто насправді не знає, до якої температури Овну потрібно загостритися, щоб досягти своїх цілей. А як Овну вдається згладити всі кути і швидко охолонути! Це вміння гідно оплесків і… хорошої прасувальної дошки!

Телець – це чайник

Тільки не варто це порівняння трактувати в сенсі того, що всі представники цього Знака Зодіаку дурні. Ні, тут справа зовсім в іншому. Телець, такий же, як і чайник: стоїть на почесному місці на кухні, навколо нього постійно суєта. Він завжди наповнений, а якщо ні, то його швидше наповнюють ті, хто цінує його. Якщо чайник не наповнювати і постійно гріти, то він просто згорить, інформує UkrMedia.

Близнюки – це комп’ютер і обов’язково з виходом в інтернет

Вони знайдуть будь-яку інформацію, забезпечать всіх оточуючих останніми новинами і розкажуть те, чого навіть і не було. Близнюки здатні немов жорсткий диск зберігати в собі багато інформації, як корисної, так і марної.

Рак в гумористичному гороскопі за Знаком Зодіаку – це газова плита

Чому саме вона? Та тому що Рак завжди піклується і дбає про кожну близьку йому людину. Від Раку, немов від плити, випромінюється тепло і душевність.

Лев – це пилосос

Ні, Леви не люблять прибиратися і вже тим більше возитися в пилу. Але вони намагаються позбавити своє життя від усього нудного й одноманітного, тому Лев ретельно намагається відгородити себе від усього, що викликає у нього гучне «фе!».

Діва – це відеокамера

Згідно жартівливого гороскопа Діва здатна немов відеокамера дивитися на світ крізь оптичний приціл і видавати на виході зовсім не те, що доступно звичайному оку. Вона все проаналізує, оцифрує і видасть те, що вважає за потрібне.

Терези – це магнітофон

Ох, як же складно Терезам іноді вибрати відповідну радіостанцію і налаштуватися на хорошу хвилю. А ці перешкоди! Як же вони впливають на те, що відбувається з ними! Саме тому Терезів періодично потрібно налаштовувати на потрібну частоту і постійно регулювати гучність.

Скорпіон – кухонний комбайн

Силі і могутності цього побутового приладу позаздрить будь праска! Скорпіону по зубах все. Він змете на своєму шляху будь-який овоч і перемеле будь-якого недоброзичливця. Не варто сунути руку в кухонний комбайн – від неї може нічого не залишитися.

Стрілець – це телевізор

Згідно гумористичному гороскопу, цей Знака Зодіаку може розмовляти цілодобово і без перерви. Але от невдача: Стрілець видає реальну картину світу, а оточуючі сприймають інформацію по-своєму.

Козеріг – це холодильник

Він займає почесне місце в будинку, всі до нього тягнуться і чогось постійно хочуть, мов він чарівник. Ні, холодильник вам не скатертина-самобранка. Якщо хочете взяти з нього, то не забудьте спершу щось покласти.

Водолій – пральна машина

Цей Знака Зодіаку в гумористичному гороскопі має властивість все ретельно полоскати, сушити і вичавлювати. З такою скрупульозністю Водолій може підійти до будь-якої справи. Ось тільки не варто перезавантажувати його і постійно впихати в душу брудну білизну. Варто пам’ятати, що Водолій любить делікатний режим і короткий цикл прання.

Риби – це мобільний телефон

Риби, як і телефон, пропускають через себе велику кількість інформації, яка залишається в пам’яті надовго. Але телефон має властивість розряджатися, так що іноді варто поберегти свої сили на випадок тривалої і важливої розмови.

Сподіваємося, що цей гумористичний гороскоп за Знаком Зодіаку змусив вас посміхнутися! Але пам’ятайте, що в будь-якому жарті є частка правди. Бажаємо вам швидкого режиму підзарядки, економного харчування та безперебійної роботи мережі!


Лунало в ефірі

Arash
Always
Прозвучала: 2020-01-30 16:52:49
Pianoboy
Полуничне Небо
Прозвучала: 2020-01-15 13:34:47
Скрябін
Квінти
Прозвучала: 2020-01-15 13:31:03
Chester Page
Twist In My Sobriety
Прозвучала: 2020-01-15 13:24:41
Потап И Настя Каменских
Прилелето
Прозвучала: 2020-01-15 13:21:11
Триставісім
Соколи
Прозвучала: 2020-01-15 13:17:17