Закарпатка Софія Фабрицій стала чемпіонкою світу з карате

Опубліковано Жов 17, 2019 | від Lana

Світовий мундіаль зібрав понад 1200 спортсменів з понад 40 країн світу.

Змагання проходили 11-13 жовтня у Карлових Варах в спорткомплексі «КВ -Арена» на 10 татамі.

В Україні ці змагання включені до календарного плану проведення заходів Міністерства молоді та спорту України та Української конфедерації карате

У перший день змагань змагались спортсмени у Кубку Світу серед дітей, де представник Мукачева Миколай Маслиган зайняв в ката 3 місце.

У другий день змагань виступила Софія Фабрицій, яка на шляху до перемоги пройшла 6 кіл, не давши своїм супротивницям жодного шансу в розділі шобу-іппон куміте. Дівчина перемогла супротивниць з Ірландії, Чехії, Румунії, Німеччини, Угорщини, Латвії.

Заявившись у розділ шобу-санбон вже у статусі чемпіонки світу, Софія зуміла завоювати ще і бронзову нагороду, але тільки травма від важких переможних поєдинків не дозволила Софії вийти у фінал розділу змагань. Наша чемпіонка стала також бронзовою призеркою, при цьому не програвши жодного поєдинку.

У третій день змагань виступив відомий спортсмен Андрій Дзямко, який вперше дебютував на цих престижних змаганнях. Серед дорослих спортсменів у найважчій вазі Андрій зумів пройти три кола, в сумі посівши 6 місце.

Як каже Роман Маслиган, «Софія Фабрицій – моя перша Чемпіонка Світу з карате. Були призери Європи, Світу різних версій, а ле це все не те… Чемпіонами не народжуються, ними стають! Ми це зробили! «27th World Shotokan Karate Championship» проходив серед коричневих і чорних поясів.

Софія має кваліфікацію 2-кю, коричневий пояс.