“Зірковий листопад” у Мукачеві

Опубліковано Лис 27, 2018 | від Lana

“Зірковий листопад” у Мукачеві відкрив Коломийський академічний український драматичний театр ім. Івана Озаркевича драмою “Камінний хрест”

Як повідомляється на сторінці Мукачівської Міської ради у ФБ Мукачівський драматичний театр вчергове запросив глядача на осінні театральні вечори фестивалю “Зірковий листопад”, який триватиме у нашому місті до 2 грудня.
25 листопада мукачівська публіка стоячи вітала оплесками акторів Коломийського академічного українського драматичного театру ім. Івана Озаркевича, які відкрили “Зірковий листопад” глибокою психологічною драмою “Камінний хрест” за мотивами новел Василя Стефаника. Вистава, режисером-постановником якої є народний артист України Дмитро Чиборак, дещо осучаснена та наближена до нинішніх реалій, наскрізь просякнута символістичними картинами, епізодами, які глибоко западають у душу і спонукають до роздумів. “Камінний хрест” – глибока психологічна студія душі українського селянина-трударя, якого соціальні обставини примушують рвати віковічний зв’язок з тим ґрунтом, на якому він виріс. Іван Дідух ставить хрест на своєму, политому кривавим потом, полі і ніби заживо себе ховає. Проте він хоче жити у пам’яті нащадків, хоче, щоб цей хрест в’язав його з рідним селом і тоді, коли він буде далеко на чужині, і тоді, коли його не стане в живих.
Тема вистави надзвичайно актуальна у наш час і буде актуальною для українців доти, доки не відпаде потреба заробітчанства, яке руйнує родини, ставить свій важкий хрест на родинному корені багатьох українських родин.

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят, свадьба и ночь


Лунало в ефірі