Розіграші

Увага! Голосування за найталановитішу людину Закарпаття за версією “НоТаШоу” розпочато!
Знайомтесь!

Учасниця № 1 – Татаревська Ганна.
Юна художниця з Мукачева, що створює неймовірної краси картини.
Якщо ви вважаєте її переможцем “НоТаШоу” і хочете щоб саме Ганна отримала головний приз – вікенд у Празі від спонсора “НоТаШоу” – Regabus – відправляйте цифру 1 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)
якщо Ви хочете щоб Ганна отримала приз глядацьких симпатій – ставте “+” або “так” в коментарях під дописом у соціальній мережі Фейсбук.

"НоТаШоу" – Татаревська Ганна

Увага! Голосування за найталановитішу людину Закарпаття за версією "НоТаШоу" розпочато!Знайомтесь! Учасник № 1 – Татаревська Ганна.Юна художниця з Мукачева, що створює неймовірної краси картини.Якщо ви вважаєте її переможцем "НоТаШоу" і хочете щоб саме Ганна отримала головний приз – вікенд у Празі від спонсора "НоТаШоу" – Regabus – відправляйте цифру 1 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)якщо В хочете щоб Ганна отримала приз глядацьких симпатій – ставте "+" або "так" вкоментарях під дописом"НоТаШоу" – сяй яскравіше!

Опубліковано Закарпаття ФМ Вівторок, 6 листопад 2018 р.

 

Учасник № 2 – Брич Олександр.
Хлопчина з Іршави незважаючи на юний вік має серйозні досягнення в своєму хоббі – складанні кубіка Рубіка на швидкість.(детально у відео)
Якщо ви вважаєте його переможцем “НоТаШоу” і хочете щоб саме Олександр отримав головний приз  відправляйте цифру 2 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)
якщо Ви хочете щоб Олександр отримав приз глядацьких симпатій – ставте “+” або “так” вкоментарях під дописом у соціальній мережі Фейсбук.

"НоТаШоу" – Учасник№2 – Брич Олександр

Увага! Голосування за найталановитішу людину Закарпаття за версією спільного проекту Закарпаття ФМ, Світ ФМ та М-Студіо – "НоТаШоу" розпочато!Знайомтесь! Учасник № 2 – Брич Олександр.Хлопчина з Іршави незважаючи на юний вік має серйозні досягнення в своєму хоббі – складанні кубіка Рубіка на швидкість.(детально у відео)Якщо ви вважаєте його переможцем "НоТаШоу" і хочете щоб саме Олександр отримав головний приз – вікенд у Празі від спонсора "НоТаШоу" – Regabus – відправляйте цифру 2 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)якщо Ви хочете щоб Олександр отримав приз глядацьких симпатій – ставте "+" або "так" вкоментарях під дописом"НоТаШоу" – сяй яскравіше!

Опубліковано Закарпаття ФМ Вівторок, 6 листопад 2018 р.

 

Учасник № 3 – Мацкевич Роман.
Цей хлопець з Ужгорода – надзвичайно романтична і талановита натура – сам пише пісні (вірші та музику) і виконує їх (подивіться самі у нашому відео)
Якщо ви вважаєте його переможцем “НоТаШоу” і хочете щоб саме Роман отримав головний приз- відправляйте цифру 3 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)
якщо Ви хочете щоб Роман отримав приз глядацьких симпатій – ставте “+” або “так” вкоментарях під дописом у соціальній мережі Фейсбук.

"НоТаШоу" – Учасник №3 – Мацкевич Роман

Увага! Голосування за найталановитішу людину Закарпаття за версією спільного проекту Закарпаття ФМ, Світ ФМ, та М-Студіо – "НоТаШоу" розпочато!Знайомтесь! Учасник № 3 – Мацкевич Роман.Цей хлопець з Ужгорода – надзвичайно романтична і талановита натура – сам пише пісні (вірші та музику) і виконує їх (подивіться самі у нашому відео)Якщо ви вважаєте його переможцем "НоТаШоу" і хочете щоб саме Роман отримав головний приз – вікенд у Празі від спонсора "НоТаШоу" – Regabus – відправляйте цифру 3 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)якщо Ви хочете щоб Роман отримав приз глядацьких симпатій – ставте "+" або "так" вкоментарях під дописом"НоТаШоу" – сяй яскравіше!

Опубліковано Закарпаття ФМ Вівторок, 6 листопад 2018 р.

 

Учасниця № 4 – Борисова Адріана
Мукачівська дівчина, що захоплює всіх красою свого голосу.(детально у відео)
Якщо ви вважаєте її переможницею “НоТаШоу” і хочете щоб саме Адріана отримала головний приз – відправляйте цифру 4 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)
якщо Ви хочете щоб Адріана отримала приз глядацьких симпатій – ставте “+” або “так” в коментарях під дописом у соціальній мережі Фейсбук.

"НоТаШоУ" – Учасниця №4 – Борисова Адріана

Увага! Голосування за найталановитішу людину Закарпаття за версією спільного проекту Закарпаття ФМ, Світ ФМ та М-Студіо – "НоТаШоу" розпочато!Знайомтесь! Учасниця № 4 – Борисова АдріанаМукачівська дівчина, що захоплює всіх красою свого голосу.(детально у відео)Якщо ви вважаєте її переможницею "НоТаШоу" і хочете щоб саме Адріана отримала головний приз – вікенд у Празі від спонсора "НоТаШоу" – Regabus – відправляйте цифру 4 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)якщо Ви хочете щоб Адріана отримала приз глядацьких симпатій – ставте "+" або "так" вкоментарях під дописом"НоТаШоу" – сяй яскравіше!

Опубліковано Закарпаття ФМ Вівторок, 6 листопад 2018 р.

 

Учасниця № 5 – Валова Леся
Жінка з Мукачева власноруч виробляє різноманітні прикраси та аксесуари (детально у відео)
Якщо ви вважаєте її переможницею “НоТаШоу” і хочете щоб саме Леся отримала головний приз  – відправляйте цифру 5 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)
Якщо Ви хочете щоб Леся отримала приз глядацьких симпатій – ставте “+” або “так” в коментарях під дописом

"НоТаШоу" – Учасниця №5 – Валова Леся

Увага! Голосування за найталановитішу людину Закарпаття за версією спільного проекту Закарпаття ФМ, Світ ФМ та М-Студіо – "НоТаШоу" розпочато!Знайомтесь! Учасниця № 5 – Валова ЛесяЖінка з Мукачева власноруч виробляє різноманітні прикраси та аксесуари (детально у відео)Якщо ви вважаєте її переможницею "НоТаШоу" і хочете щоб саме Леся отримала головний приз – вікенд у Празі від спонсора "НоТаШоу" – Regabus – відправляйте цифру 5 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)Якщо Ви хочете щоб Леся отримала приз глядацьких симпатій – ставте "+" або "так" в коментарях під дописом"НоТаШоу" – сяй яскравіше!

Опубліковано Закарпаття ФМ Вівторок, 6 листопад 2018 р.

 

 Учасниця № 6 – Нікішина Тетяна
Цю талановиту жінку, яка самостійно виготовляє вироби з кераміки, ми знайшли аж у Тячеві, і завітали до її майстерні (детально у відео)
Якщо ви вважаєте її переможницею “НоТаШоу” і хочете щоб саме Тетяна отримала головний приз – відправляйте цифру 6 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)
якщо Ви хочете щоб Тетяна отримала приз глядацьких симпатій – ставте “+” або “так” в коментарях під дописом 
у соціальній мережі Фейсбук.

"НоТаШоу" – Учасниця №6 – Нікішина Тетяна

Увага! Голосування за найталановитішу людину Закарпаття за версією спільного проекту Закарпаття ФМ, Світ ФМ та М-Студіо – "НоТаШоу" розпочато!Знайомтесь! Учасниця № 6 – Нікішина ТетянаЦю талановиту жінку, яка самостійно виготовляє вироби з кераміки, ми знайшли аж у Тячеві, і завітали до її майстерні (детально у відео)Якщо ви вважаєте її переможницею "НоТаШоу" і хочете щоб саме Тетяна отримала головний приз – вікенд у Празі від спонсора "НоТаШоу" – Regabus – відправляйте цифру 6 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)якщо Ви хочете щоб Тетяна отримала приз глядацьких симпатій – ставте "+" або "так" в коментарях під дописом"НоТаШоу" – сяй яскравіше!

Опубліковано Закарпаття ФМ Вівторок, 6 листопад 2018 р.

 

Учасниця № 7 – Бронзей Наталія

Ще одна дуже талановита майстриня у нашому шоу. Наталія власноруч робить сумки та різні аксесуари з усіма улюбленого джинсу (детально у відео)
Якщо ви вважаєте її переможницею “НоТаШоу” і хочете щоб саме Наталія отримала головний приз – відправляйте цифру 7 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)
якщо Ви хочете щоб Наталія отримала приз глядацьких симпатій – ставте “+” або “так” вкоментарях під дописом у соціальній мережі Фейсбук.

"НоТаШоу" – Учасниця №7 – Бронзей Наталія

Увага! Голосування за найталановитішу людину Закарпаття за версією спільного проекту Закарпаття ФМ, Світ ФМ та М-Студіо – "НоТаШоу" розпочато!Знайомтесь! Учасниця № 7 – Бронзей Наталія Ще одна дуже талановита майстриня у нашому шоу. Наталія власноруч робить сумки та різні аксесуари з усіма улюбленого джинсу (детально у відео)Якщо ви вважаєте її переможницею "НоТаШоу" і хочете щоб саме Наталія отримала головний приз – вікенд у Празі від спонсора "НоТаШоу" – Regabus – відправляйте цифру 7 на номер 2320 (попереду тексту – код 1019)якщо Ви хочете щоб Наталія отримала приз глядацьких симпатій – ставте "+" або "так" вкоментарях під дописом"НоТаШоу" – сяй яскравіше!

Опубліковано Закарпаття ФМ Вівторок, 6 листопад 2018 р.

 

Нагадуємо, що головний приз “НоТаШоу” – ВІКЕНД У ПРАЗІ від нашого головного спонсору – Regabus.

Всі знають – в Прагу кращий бус, то безперечно Regabus!

Сяй яскравіше разом з “Закарпаття ФМ”,”Світ ФМ” та каналом “М-студіо”.


Лунало в ефірі

Arash
Always
Прозвучала: 2020-01-30 16:52:49
Pianoboy
Полуничне Небо
Прозвучала: 2020-01-15 13:34:47
Скрябін
Квінти
Прозвучала: 2020-01-15 13:31:03
Chester Page
Twist In My Sobriety
Прозвучала: 2020-01-15 13:24:41
Потап И Настя Каменских
Прилелето
Прозвучала: 2020-01-15 13:21:11
Триставісім
Соколи
Прозвучала: 2020-01-15 13:17:17